ساخت آرم استیشن عکاسی : قیمت 250 هزار تومان

ساخت آرم استیشن عکاسی

 

کد تیزر : 8011

این آرم استیشن به پیشنهاد تیزردان مناسب معرفی عکاسان حرفه ای و آتلیه های عکاسی  است . شما عزیزان می توانید با ارسال لوگو و مشخصات شخصی خود و یا مجموعه تان این آرم استیشن بسیار زیبا را برای خود شخصی سازی کنید ، آرم استیشن فوق نوعی کارت ویزیت متحرک یا دیجیتال است که به وسیله آن می توانید در فضاهای مختلف خود را به عموم مردم معرفی کنید .

موارد مصرف آرم استیشن :

این نوع از تیزر که در زمان کوتاهی به معرفی شرکت ، محصول ، کالا و یا خدمات می پردازد آرم استیشن ( لوگو موشن ) گقته می شود و به نوعی می توان از آن به عنوان کارت ویزیت متحرک یا کارت ویزیت دیجیتالی یاد کرد ، در حال حاضر بسیار مناسب استفاده در فضاهای مجازی مانند صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و …  یا استفاده در کانال های تلگرامی است . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی است .

 

یک آرم استیشن جذاب دیگه برای معرفی فیلم ساز های عزیز 

 

حداکثر کیفیت ساخت آرم استیشن عکاسی :

امکان سفارش  تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی ساخت آرم استیشن عکاسی :

  • تغییر رنگ بک گراند
  • تغییر نوشته ها و رنگ و فونت آنها
  • تغییر ابعاد تصویر برای فضاهایی مانند اینستاگرام و شبکه های مجازی مثلا قاب مربعی $

راهنما

$ = آیتم های دارای این آیتم در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید
هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید