سوالات متداول

چطوری می توانم تیزر تبلیغاتی انتخاب شده خودم رو سفارش بدم ؟

از داخل سایت در همان قسمتی که تیزر را مشاهده کردید به سر برگ سفارش تیزر بروید و فرم سفارش را با دقت تکمیل نمایید،  جزئیات بیشتر در اینجا

 دسته بندی تیزرهایتان چگونه است آیا فقط باید از دسته مرتبط با فعالیتم تیزر خود را انتخاب کنم ؟

هر تیزر ساخته شده قابلیت استفاده برای طیف وسیعی از کسب وکارها و اهداف گواگون را داراست امّا از آنجا که ممکن است تشخیص تیزر مناسب برای برخی مشتریان سخت باشد با نظر کارشناس مربوطه هر تیزر برای یک سری خدمات ، کالا ها ، مشاغل و افراد مناسب تشخیص داده شده که بصورت کلی آنها را به این شکل دسته بندی کرده ایم ، اما حق انتخاب با شماست . در این زمینه اگر مشکلی در پیدا کردن تیزر مناسب دارید ،می توانید ، از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید ، هدف خودتان را به آی دی teaserdan_ir تلگرام ارسال نمایید تا تیزر مناسب پیشنهاد شود .

چرا مراحل ثبت سفارش را مانند فروشگاه های اینترنتی قرار نداده اید تا همان لحظه بتوان تیزر را خرید ؟

تیزرهای ارائه شده در سایت برای مشاهده قالب و فرم تیزر است و نیاز به فرآیند شخصی سازی  دارد که توسط  نیروهای زبده ی تیزردان انجام می شود  از این رو تا حد امکان سعی شده مراحل ثبت سفارش خلاصه سازی و ساده باشد اما  اینکه دقیقا مانند فروشگاه باشد به خاطر ذات خدماتی سایت ممکن نیست .

  از زمان واریز 50 % اول تا زمان تحویل کار چقدر زمان می بره ؟

در صورت ارسال به موقع مستندات شخصی سازی شما ، برای تیزر های زیر 1 دقیقه معمولا  2 روز کاری ، اما  برای برخی سفارشات پیچیده ، ممکن است تا 5 روز هم زمان ببرد تا ارسال نسخه ( پیش نمایش ) ، بعد از تایید مشتری ( شما ) و پرداخت 50 % مابقی از چند دقیقه تا حداکثر 8 ساعت کاری نسخه نهایی ارسال می گردد.

  تیزر متناسب خودم را پیدا نکردم ، چیکار کنم ؟

از بخش ثبت سفارش تیزر تبلیغاتی ، فرم سفارش تیزر را تکمیل و ارسال کنید ، موضوع مورد نظرتان را اطلاع دهید تا در اولویت ساخت و بارگزاری در سایت قرار گیرد .

چطوری تیزر مناسب خودمو پیدا کنم ؟

ابتدا از بخش “موضوع متناسب خود را انتخاب کنید ” نزدیک ترین مورد به اهداف خود را انتخاب و تیزرهای آن بخش را ملاحظه نمایید ، اگر باز هم مشکلی در پیدا کردن تیزر مناسب دارید ، می توانید ، از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید ، هدف خودتان را به آی دی teaserdan_ir تلگرام ارسال نمایید تا تیزر مناسب پیشنهاد شود .

 من یک تیزر چند ماه قبل به شرکت تبلیغاتی …. سفارش دادم ، از اون بهترشو شما کمتر از یک سوم قیمت زدید، علت تفاوت قیمت های شما با شرکت های تیزر سازی در چیه ؟

به خیلی از عوامل بستگی داره که جای ذکرش اینجا نیست ، اما بخشیش بخاطر نبود دلال بین مشتری و ما هست و دیگر اینکه شیوه نو آورانه و تولید زیاد تیزر در این سایت باعث تعدیل قیمت ها شده .

 منظور از پیش نمایش چیست ؟

بعد انجام سفارش ساخت تیزر مشتری ، نسخه ای جهت مشاهده آماده و ارسال می گردد که به آن نسخه پیش نمایش گفته می شود و البته این نسخه قابلیت استفاده تجاری ندارد و صرفا جهت رویت مشتری می باشد .

 تیزری را مد نظر دارم که در سایت شما مشابه آن را پیدا نکردم ، امکانش هست براتون بفرستم تا قیمت ساخت مشابه اش را بهم بدید ؟

تیزرتان را به همراه مختصری از خواسته خود به آی دی @TeaserDan_ir تلگرام ، ارسال کنید تا به شما اطلاع داده شود .

 آیا این نمونه تیزرهایی که در سایت می فروشید ایده و ساخت شده توسط شماست ؟

نه دوست عزیز ، نسخه های نمونه ، ویرایش شده نسخه های جهانی است ، که برای مشتریان شخصی سازی میگردد و قیمتی که برای هر کدام از تیزرها قرار میگیرد فقط هزینه شخصی سازی است و مشتری هزینه ساخت را نمی پردازد  .

اگر نیاز به ساخت تیزری منحصر به فرد دارید، می توانید  از این بخش سفارش دهید و خوب است بدانید :

 در حال حاظر دو شیوه کلی ساخت تیزر در ایران وجود دارد یکی تیزر هایی است که بدون هیچ پیش زمینه ای و کپی برداری از صنعت تیزر سازی جهانی انجام میشود  که درصد خیلی خیلی کمی از تیزر های ساخته شده درایران در حقیقت شامل این دسته میشود ، حتی در برندهای مشهور ایران نیز کمتر از 10 درصد کاملا نو آورانه و بدون الهام گیری و کپی کردن بخش و یا تمام سناریو ، اکت ، دیالوگ ، موسیقی ، دکور و … است .

روش دیگر که در صنعت تیزر ایران عام تر و قالب است رویه کپی برداری و الهام گیری از نسخه های جهانی  است” حتی اگر سازندگان تیزر این مورد را مخفی نگه دارند  ” .

 آیا امکان تغییرات بعد از دریافت پیش نمایش هست ؟

جواب این سوال در بخش شرایط و قوانین سفارش ، کامل داده شده اما بطور خلاصه : ویرایش های کوچکی که با درخواست اولیه شما در تضاد نباشد معمولا هزینه اضافی در بر ندارد و  رایگان است . اما هر گونه تغییری که با درخواست های اولیه شما  ( مستندات شخصی سازی شما ) یکی نباشد شامل هزینه اضافی است و برآورد آن با تیزردان است ” این هزینه ممکن است از 2 هزار تومان شروع و در برخی موارد حتی تا چند صد هزار تومان هم باشد ” پس دوستان سعی نمایید مستندات شخصی سازیتون را با دقت تکمیل و ارسال نمایید و توضیحاتتون رو شفاف و بدون از ابهام بنویسید تا  نیازی به تغییرات ثانویه نداشته باشید .

پس از ساخت و تحویل تیزر آیا امکان ویرایش های جدید می باشد ؟

بدلیل تعدد مشتریان و هزینه بردار بودن آرشیو تمامی سفارشات مشتریان عزیز ، تنها برای سه ماه  آرشیو می گردد و در این مدت می توانید فقط با پرداخت هزینه خدمات ، تغییرات دلخواه را اعمال نمایید اما بعد از مدت ذکر شده تنها از طریق سفارش همان تیزر و ساخت مجدد امکان ارایه خدمت وجود دارد .

شما چه روشی را برای ارسال نسخه نهایی تیزر پیشنهاد میدهید تا کیفیت کار کم نشه ؟

از لحاظ کیفی استانداردهای کیفیت خروجی کاملا رعایت می شود اما اگر برای مصارف خیلی خاصی نیاز به این دارید که خروجیتان فشرده سازی نشود یا کم فشرده شود میتوانید در خواستش را در زمان ارسال مستندات بدهید تا اجرا شود .

اما روش های پیشنهادی ما :

ارسال از طریق تلگرام ، ارسال از طریق ایمیل ، رایت بر روی دی وی دی و ارسال از طریق پست و امکان دریافت از دفتر مشهد بصورت مستقیم .

اینکه از چه روشی برایتان ارسال شود بستگی به حجم فایل نهایی و فراهم بودن امکان دریافت شما دارد اما اکثر مشتری ها از شیوه دریافت تیزر از طریق تلگرام اقدام میکنند .

 شرکت من تهرانه خواستم بدونم امکان تصویر برداری و ساخت تیزر تبلیغاتی از مجموعه ی ما را دارید ؟

 تیزردان در حال حاضر خدمات ساخت تیزر بدون تصویر برداری را در سطح کشور ، و ساخت کامل تیزر با تصویربرداری و عکاسی و … را اختصاصا در مشهد انجام می دهد

از این رو  اگر تیزر مد نظر شما موشن گرافیک باشد و یا امکان تهیه و ارسال تصاویر را داشته باشید امکان ارایه خدمات وجود دارد

ویدیو های سایت رو نمی تونم ببینم مشکل کجاست ؟

 در برخی موارد مشکل از فیل تر شکن فعال دستگاه شماست و در برخی موارد دیگر ممکن است این مشکل بخاطر قدیمی بودن مرورگر یا دستگاه شما باشد ، لطفا از مرورگر یا دستگاه دیگری اقدام نمایید

آیا آدرس و مشخصاتی که بر روی نمونه  تیزرهای شما ( گوشه های کادر ) هست رو میشه تغییر داد و اینکه این کار هزینه جداگانه ای دارد ؟

اصطلاحاً به لوگو ، گرافیک و یا متن هایی که بر روی تصویر هک میشوند ، واتر مارک گفته میشه

بله امکانش هست و از آنجایی که اضافه نمودن واتر مارک سلیقه ای است ، بصورت پیش فرض در قیمت تیزرها محاسبه نگشته و هر مشتری بنا به نیاز خود می تواند تصمیم بگیرد که بر روی تیزرش واتر مارک قرار داده شود یا خیر

هزینه ساخت واتر مارک بصورت مجزا محاسبه خواهد شد که بنا به نوع درخواست مشتری هزینه آن معمولا از 10 هزار تومان به بالا می باشد

مشتری در صورت تمایل میتواند قبل از ثبت سفارش از میزان هزینه بصورت دقیقتر اطلاع حاصل نماید و یا بعد از سفارش برآورد انجام و به اطلاع ایشان خواهد رسید  “