لوگو موشن رنگارنگ ( با نسخه اینستاگرام ) : قیمت : 200 هزار تومان

ساخت لوگو موشن رنگارنگ ( با نسخه اینستاگرام )

کد تیزر : 8103

توضیحات تیزر

 

این لوگو موشن زیبا ، سرشار از حس امید و زندگیست . لوگو موشنی خلاقانه که در سه قالب با ابعاد متفاوت برای شما عزیزان آماده شده. شاید فکر کنید که مخاطب اصلی این لوگو موشن زیبا ، کسب و کارهایی باشند که با رنگ سر و کار دارند ، مثل هنرمندان ، نقاشان ، فروشندگان و تولیدکنندگان رنگ و … اما وقتی به مشاغل دیگه فکر کنید متوجه میشید که ، مراکز آموزشی هم شاید بتونند با این لوگو موشن زیبا خودشونو به مخاطبینشون معرفی کنند . شاید مهدکودک ها و اسباب بازی فروشی ها هم دلشون بخواد از این لوگو موشن زیبا استفاده کنند .

موارد پیشنهادی تیزردان برای استفاده از این لوگو موشن : هنرمندان ، نقاشان ، لوازم التحریر ، اسباب بازی فروشی ، مشاغل مرتبت با جشن و شادی ، تولیدکنندگان و یا فروشندگان رنگ ،مهدکودک ها و پیش دبستانی ها ، پارک ها و مجموعه های مرتبط با کودکان و شاید تمام مشاغلی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند

این لوگو موشن در سبک سه بعدی و از ترکیب رنگ هایی ساخته شده که باعث جذب بیشتر مخاطبین میشه . پس اگر به دنبال یک کارت ویزیت دیجیتالی برای معرفی کسب و کار خودتون می گردید ، فقط کافیه لوگوی خودتونو وسط این همه رنگ زیبا تجسم کنید . اگر ساخت لوگو موشن رنگارنگ ( با نسخه اینستاگرام ) مناسب کسب و کار شماست میتونید به بخش ثبت سفارش برید و درخواست ساخت این تیزر جذاب را در سایت تیزردان ثبت کنید . اونوقت با ارسال لوگو و مشخصاتتون برای تیزردان می تونید در کوتاه ترین زمان ممکن این لوگوی زیبا را مال خودتون کنید .

یک کارت ویزیت دیجیتالی زیبا و جذاب برای شما که به دنبال بهترین بودن هستید .

 

از لوگو موشن رنگارنگ ( با نسخه اینستاگرام ) میتونید برای برای معرفی خودتون و مجموعتون در ابتدا و انتهای ویدئو هاتون استفاده کنید .

 

یک تیزر کوتاه رنگارنگ دیگه هم اینجا داریم

 

از این کارت ویزیت های دیجیتالی و متحرک میتونید در فضاهای مجازی ، مثل صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و در کانال های تلگرامی استفاده کرد . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی و یا ویدیویی است .

 

ویژگی های تیزر

 

لوگوموشن رنگارنگ ( به همراه نسخه اینستاگرام )
نسخه مربعی ویژه پست اینستاگرام
لوگوموشن رنگارنگ ( به همراه نسخه اینستاگرام )
نسخه استوری

 

این لوگو موشن در سه قالب متفاوت و در ابعادی مناسب پست و استوری اینستاگرام نیز آماده سازی شده است . در صورتی که تمایل به سفارش هر سه نمونه داشته باشید می توانید دو نسخه دیگر از این نمونه را با 50 درصد تخفیف تهیه نمایید  .

حداکثر کیفیت تیزر لوگو موشن رنگارنگ ( با نسخه اینستاگرام ) :

امکان سفارش تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی لوگو موشن رنگارنگ ( با نسخه اینستاگرام ) :

  • جایگزینی لوگو یا عنوان شما
  • اضافه نمودن اطلاعات شما بر روی انتهای تیزر
  • تغییر موسیقی یا اضافه کردن افکت صوتی $

راهنمای ساخت لوگو موشن رنگارنگ ( با نسخه اینستاگرام ):

در نسخه های نمونه ، واتر مارک تصویری ( مشخصات تیزردان ) وجود دارد که در نسخه های تحویلی حذف می شوند

$ = آیتم های دارای این نماد در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

سفارش تیزر

 

هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید

تاثیر تبلیغات ویدیویی بر کسب و کار

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید