سفارش ساخت تیزر کوتاه تکنولوژی : قیمت : 250 هزار تومان

سفارش ساخت تیزر کوتاه تکنولوژی ( آرم استیشن )

کد تیزر : 8062

توضیحات تیزر

در ساخت این تیزر کوتاه ( آرم استیشن ) از المان های گرافیکی ما مضمون تکنولوژی ، ارتباطات ، سرعت بهره برده شده .

این تیزر کوتاه ( آرم استیشن ) در سبک موشن گرافیک ساخته شده ، تیزرهای ساخته شده در این سبک علاوه بر جذابیت بصری بطور معمول دارای حجم های به مراتب کمتری نسبت به انواع تیزر می باشند و همین امر ، این گونه تیزرها را به انتخاب اول جهت تبلیغات در بستر اینترنت بدل کرده ، زیرا سرعت دسترسی و پخش اینگونه تیزرها در بستر اینترنت بیشتر بوده در نتیجه شانس دیده شدن توسط مخاطبان بیشتری را دارا می باشند .

با جایگزین نمودن نام ، شعار و لوگوی خود به راحتی میتوانید از این تیزر بهره ببرید .

این تیزر کوتاه ( آرم استیشن ) به پیشنهاد تیزردان مناسب اکثر حرفه ها و مشاغلی است که به نوعی با تکنولوژی ، اینترنت ، سایت های خبری و تحلیلی ، علمی ، کامپیوتر ( رایانه ) سر و کار دارند می باشد .

موارد مصرف آرم استیشن ( لوگو موشن ) :

این نوع از تیزر تبلیغاتی که در زمان کوتاهی به معرفی شرکت ، محصول ، کالا و یا خدمات می پردازد آرم استیشن ( لوگو موشن ) گقته می شود و به نوعی می توان از آن به عنوان کارت ویزیت متحرک یا کارت ویزیت دیجیتالی یاد کرد ، در حال حاضر بسیار مناسب استفاده در فضاهای مجازی مانند صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و … یا استفاده در کانال های تلگرامی است . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی و یا ویدیویی است .

 

برای دیدن تیزری ارزان با موضوع تکنولوژی اینجا کلیک کنید

ویژگی های تیزر

 

حداکثر کیفیت سفارش ساخت تیزر کوتاه تکنولوژی :

امکان سفارش تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی سفارش ساخت تیزر کوتاه تکنولوژی :

  • جایگزینی نام ، شعار و لوگوی شما
  • تغییر ابعاد تصویر برای فضاهایی مانند اینستاگرام و شبکه های مجازی مثلا قاب مربع $

راهنما

$ = آیتم های دارای این آیتم در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

سفارش تیزر

 

هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید

تاثیر تبلیغات ویدیویی بر کسب و کار

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید