ساخت تیزر معرفی محصولات و خدمات : قیمت : 550 هزار تومان

ساخت تیزر معرفی محصولات و خدمات

کد تیزر : 8109

توضیحات تیزر

 

تیزر معرفی محصولات و خدمات ، تیزری است ویژه مشاغلی که محصولاتی را به مشتریان خود عرضه و یا خدماتی را به آنها ارائه می کنند . اهمیتی ندارد چه محصولی را در کجا به فروش می رسانید یا چه خدماتی را به چه کسانی ارائه می کنید  ، چیزی که مهم است  این است که ساخت تیزر معرفی محصولات و خدمات به شما کمک می کند تا هر محصولی که دارید و هر خدماتی که ارائه می کنید را بهتر و زیبا تر به مشتریان خود معرفی کنید .

در نظر داشته باشید ساخت تیزر معرفی محصولات و خدمات این امکان را به شما می دهد تا قیمت هر محصول را در کنار تصویر و مشخصات آن محصول قرار دهید .

ساخت تیزر تبلیغاتی خاص و ارزان را با تیزردان تجربه کنید و تجربه خودتونو با دوستانتون به اشتراک بگذارید .

 

تیزر معرفی مشاغل به سبکی ساده و زیبا  – کلیک کنید

 

شما می توانید با تغییر متن های موجود در این تیزر و با جایگزین کردن تصاویر محصولات و خدمات خود ، این تیزر را به تیزر مورد نظر خود تغییر دهید و از آن در ، تبلیغات فضاهای مجازی ، وب سایت ، نمایشگاه ها ، همایش ها ، مانیتورینگ شهری ، سالن های انتظار و … استفاده کنید . همچنین می توانید از این تیزر تبلیغاتی برای پخش در صدا و سیما و برنامه های تلویزیونی هم استفاده کنید .

جهت ساخت تیزر معرفی محصولات و خدمات به تب سفارش تیزر بروید و سفارش خود را ثبت نمایید تا تیزردان در کوتاه ترین زمان ممکن این تیزر را برای شما شخصی سازی نماید .

ویدئو مارکتینگ بهترین ، گویا ترین و جذاب ترین راه برای معرفی شما و جذب مخاطبینتان

 

 

ویژگی های تیزر

 

حداکثر کیفیت ساخت تیزر معرفی محصولات و خدمات :

امکان سفارش تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی ساخت تیزر معرفی محصولات و خدمات :

  • تغییر متن تمامی نوشته ها ، رنگ و فونت آنها
  • جایگزین کردن لوگو و مشخصات شما در انتهای ویدئو
  • تغییر مدت زمان تیزر $
  • امکان تغییر موسیقی یا افکت گذاری $

راهنمای ساخت تیزر معرفی محصولات :

$ = آیتم های دارای این نماد در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

 

سفارش تیزر

 

هم اکنون می توانید با چند گام ساده این تیزر تبلیغاتی زیبا را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید

 

تاثیر تبلیغات ویدیویی بر کسب و کار

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید