ساخت تیزر تبلیغاتی فروش محصول : قیمت 380 هزار تومان

ساخت تیزر تبلیغاتی فروش محصول

 

کد تیزر : 8053

این تیزر تبلیغاتی بسیار زیبا و پر انرژی ، مناسب معرفی کالا ، مشاغل رستورانی ، فست فود ، شرکت های صنایع غذایی  و معرفی اکثر کالا ها که مناسب قشر جوان می باشد از جمله محصولات آرایشی ، ورزشی ، معرفی dvd ، کتاب و … می باشد .

ساخت تیزر تبلیغاتی فروش محصول به گونه ای است که میتوان به معرفی محصولات ، کالا ها و خدمات و اماکن پرداخت برای مثال اگر شما دارای مجموعه رستورانی یا فست فودی هستید و به دنبال راه های متفاوت تری برای جلب نظر مشتری می گردید ، میتوانید از این تیزر برای معرفی منوی غذا ها و یا معرفی محیط پذیرایی که تدارک دیده اید  بهره ببرید یا اگر شما در صدد معرفی تعدادی از کالا های خود هستید با ارسال تصاویر مناسب از کالای خود و جایگیزین نمودن متن های تیزر می توانید به جذاب ترین شکل ممکن کالا های خود را به نمایش بگذارید .

 

تاثیر تبلیغات ویدیویی بر کسب و کار
تاثیر تبلیغات ویدیویی بر کسب و کار teaserdan.ir

اگر قصد فروش محصولاتتون رو دارید این تیزر رو  هم ببینید

موارد استفاده پیشنهادی ما برای ساخت تیزر تبلیغاتی فروش محصول :

مناسب پخش در فضاهای نمایشگاهی ، تلویزیون های شهری ، سالن های پذیرایی و انتظار و فضای مجازی است ، از این تیزر تبلیغاتی به عنوان میان برنامه و همچنین آنونس برنامه های تلویزیونی نیز می توان استفاده نمود .

حداکثر کیفیت ساخت تیزر تبلیغاتی فروش محصول :

امکان سفارش تا کیفیت 4k

امکانات شخصی سازی ساخت تیزر تبلیغاتی فروش محصول  :

  • تغییر متن و فونت نوشته ها
  • جایگزینی تصاویر با تصاویر شما
  • تغییر رنگ ها : نوشته ها ، پس زمینه نوشته ها
  • امکان حذف بخش های از متن های پیش فرض برای مثال برچسب قیمت ها حذف یا جایگزینی با اطلاعات دیگر
  • جای گذاری لوگو شما
  • امکان کوتاه شدن $
  • امکان تغییر موسیقی $

راهنما

$ = آیتم های دارای این آیتم در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید
هم اکنون می توانید با چند گام ساده این تیزر تبلیغاتی زیبا را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید