ساخت آرم استیشن کار و کسب : قیمت 220 هزار تومان

ساخت آرم استیشن کار و کسب

 

کد تیزر : 8041

ساخت آرم استیشن کار و کسب کاملا مناسب معرفی شما و حرفه تان در فضا های مجازی است ، حتی میتوان این آرم استیشن را به صورت Gif ( تصویر متحرک یا گیف ) استفاده نمود تا با داشتن حجم کمتر امکان دیده شدنش توسط مخاطبین را بالاتر برد .

موارد مصرف آرم استیشن ( لوگو موشن ) :

این نوع از تیزر تبلیغاتی که در زمان کوتاهی به معرفی شرکت ، محصول ، کالا و یا خدمات می پردازد آرم استیشن ( لوگو موشن ) گقته می شود و به نوعی می توان از آن به عنوان کارت ویزیت متحرک یا کارت ویزیت دیجیتالی یاد کرد ، در حال حاضر بسیار مناسب استفاده در فضاهای مجازی مانند صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و …  یا استفاده در کانال های تلگرامی است . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی و یا ویدیویی است  .

 

ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان برای کسب و کار شما

 

حداکثر کیفیت ساخت آرم استیشن کار و کسب :

امکان سفارش  تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی ساخت آرم استیشن کار و کسب :

  • تغییر نوشته و فونت یا جایگزینی لوگوی شما
  • امکان جایگزینی طرح کارت ویزیت شما
  • تغییر رنگ کت بازیگر
  • تغییر ابعاد تصویر برای فضاهایی مانند اینستاگرام و شبکه های مجازی مثلا قاب مربع $
  • تغییر موسیقی و یا افکت گذاری صوتی

راهنما

$ = آیتم های دارای این آیتم در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید
هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید