ساخت آرم استیشن مکعبی زیبا : قیمت 280 هزار تومان

ساخت آرم استیشن مکعبی زیبا

کد تیزر : 8033

این آرم استیشن ساده و زیبا به سبک موشن گرافیک ، به پیشنهاد تیزردان بسیار مناسب فعالیت های مهندس ، IT ، برنامه های تلویزیونی ، شرکت یا مشاغلی که به نحوی با تکنولوژی سروکار دارند ، می باشد و به پیشنهاد تیزردان مناسب فضاهای مجازی است ، میتوان از این آرم استیشن به عنوان میان برنامه برنامه های تلویزیونی  نیز استفاده نمود .

موارد مصرف آرم استیشن :

این نوع از تیزر که در زمان کوتاهی به معرفی شرکت ، محصول ، کالا و یا خدمات می پردازد آرم استیشن ( لوگو موشن ) گقته می شود و به نوعی می توان از آن به عنوان کارت ویزیت متحرک یا کارت ویزیت دیجیتالی یاد کرد ، در حال حاضر بسیار مناسب استفاده در فضاهای مجازی مانند صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و …  یا استفاده در کانال های تلگرامی است . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی است .

 

ساخت آرم استیشن زیبایی دیگر

 

حداکثر کیفیت ساخت آرم استیشن مکعبی زیبا :

امکان سفارش  تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی ساخت آرم استیشن مکعبی زیبا :

  • تغییر نوشته ها و رنگ و فونت آنها
  • جای گذاری لوگوی شما
  • تغییر ابعاد تصویر برای فضاهایی مانند اینستاگرام و شبکه های مجازی مثلا قاب مربع $
  • تغییر موسیقی و یا افکت گذاری صوتی

راهنما

$ = آیتم های دارای این آیتم در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید
هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید