ساخت آرم استیشن صنعتی ( تیزر تبلیغاتی ) : قیمت 320 هزار تومان

ساخت آرم استیشن صنعتی ( تیزر تبلیغاتی )

کد تیزر : 8047

برای ساخت این آرم استیشن صنعتی بسیار زیبا ، از سبک سه بعدی بهره برده شده است ، این آرم استیشن کاملا مفهومی است و مضمون آن دقت و کارآیی و سرعت عمل است به پیشنهاد تیزردان بسیار مناسب محصولات ، خدمات فنی و مهندسی ، کارخانه ها و برنامه های تلویزیونی و یا فیلم های مستند و آموزشی است .

 

موارد مصرف آرم استیشن ( لوگو موشن ) :

این نوع از تیزر تبلیغاتی که در زمان کوتاهی به معرفی شرکت ، محصول ، کالا و یا خدمات می پردازد آرم استیشن ( لوگو موشن ) گقته می شود و به نوعی می توان از آن به عنوان کارت ویزیت متحرک یا کارت ویزیت دیجیتالی یاد کرد ، در حال حاضر بسیار مناسب استفاده در فضاهای مجازی مانند صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و …  یا استفاده در کانال های تلگرامی است . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی و یا ویدیویی است .

 

یک تیزر تبلیغاتی کوتاه دیگه برای مشاغل صنعتی

 

حداکثر کیفیت ساخت آرم استیشن صنعتی :

امکان سفارش تا کیفیت فول اچ دی

 امکانات شخصی سازی ساخت آرم استیشن صنعتی :

  • جایگزینی لوگوی شما
  • تغییر رنگ چرخ دنده ها
  • تغییر رنگ حاله نور بنفش رنگ
  • تغییر ابعاد تصویر برای فضاهایی مانند اینستاگرام و شبکه های مجازی مثلا قاب مربع $
  • تغییر موسیقی

راهنما

$ = آیتم های دارای این آیتم در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید
هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید