ساخت آرم استیشن خاص : قیمت 500 هزار تومان

ساخت آرم استیشن خاص

 

کد تیزر : 8026

این آرم استیشن زیبا با جلوه براق و رقص نوری که دارد به پیشنهاد تیزردان بسیار مناسب معرفی لوگو ی  فعالیت های صوتی ، شو های تلویزیونی ، استودیو های صدا و گروه ها و افراد مرتبط با صوت و موسیقی می باشد ، همچنین مناسب فعالیت ها و خدمات مرتبط با جشن و نشاط نیز می باشد .

موارد مصرف آرم استیشن :

 این نوع از تیزر که در زمان کوتاهی به معرفی شرکت ، محصول ، کالا و یا خدمات می پردازد آرم استیشن ( لوگو موشن ) گقته می شود و به نوعی می توان از آن به عنوان کارت ویزیت متحرک یا کارت ویزیت دیجیتالی یاد کرد ، در حال حاضر بسیار مناسب استفاده در فضاهای مجازی مانند صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و …  یا استفاده در کانال های تلگرامی است . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی است .

 

یک آرم استیشن جذاب دیگه برای شما که دنبال آرم استیشن هستید

 

حداکثر کیفیت ساخت آرم استیشن خاص :

امکان سفارش تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی ساخت آرم استیشن خاص :

  • تعویض لوگو با آرم ( لوگو ) شما
  • تغییر رنگ ها و همچنین امکان حذف رقص نور
  • تغییر رنگ بک گراند
  • تغییر ابعاد تصویر برای فضاهایی مانند اینستاگرام و شبکه های مجازی مثلا قاب مربعی $

راهنما

$ = آیتم های دارای این آیتم در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید
هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید