تیزر کوتاه محصولات طبیعی : قیمت : 270 هزار تومان

ساخت تیزر کوتاه محصولات طبیعی

کد تیزر : 8108

توضیحات تیزر

 

این ویدئوی زیبا در سبک انیمیشن سه بعدی ، برای معرفی انواع محصولات طبیعی ، محصولات زنبور عسل ، کارخانه های عسل ، کندودار ها و فروشگاه های عسل ساخته شده است . با این تیزر زیبا می توانید محصولات و مجموعه خود را به عموم مردم معرفی کنید .

از تیزر کوتاه محصولات طبیعی می توانید به عنوان کارت ویزیت دیجیتالی برای معرفی مجموعه و کسب و کار خود استفاده کنید . در صورتی که تمایل به داشتن این تیزر کوتاه دارید، می توانید سفارش خود را در بخش سفارش تیزر ثبت نمایید و اطلاعات خود را برای ما ارسال نمایید ، تا تیزردان در کوتاه ترین زمان ممکن این تیزر زیبا را برای شما شخصی سازی نماید .

 

یک کارت ویزیت دیجیتالی زیبا و جذاب برای شما که به دنبال بهترین بودن هستید .

 

از تیزر کوتاه محصولات طبیعی می توانید در ابتدا و انتهای ویدئوهایتان استفاده نمایید .

 

یک تیزر کوتاه رنگارنگ برای شما

 

از این کارت ویزیت های دیجیتالی و متحرک میتونید در فضاهای مجازی ، مثل صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و در کانال های تلگرامی استفاده کرد . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی و یا ویدیویی است .

 

 

ویژگی های تیزر

 

حداکثر کیفیت تیزر کوتاه محصولات طبیعی :

امکان سفارش تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی تیزر کوتاه محصولات طبیعی:

  • جایگزینی عنوان شما
  • اضافه نمودن اطلاعات شما بر روی انتهای تیزر
  • جایگزین کردن تصویر و یا لوگوی ارسالی شما
  • تغییر موسیقی یا اضافه کردن افکت صوتی $

راهنمای ساخت تیزر کوتاه محصولات طبیعی :

در نسخه های نمونه ، واتر مارک تصویری ( مشخصات تیزردان ) وجود دارد که در نسخه های تحویلی حذف می شوند

$ = آیتم های دارای این نماد در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

عکس نهایی ، که در ویدئوی موجود ،  تصویری از شیشه های عسل می باشد ، قابل تغییر است . شما می توانید تصویر محصولات و یا لوگوی خود را ارسال نمایید تا تیزردان تصویر شما را جایگزین تصویر موجود در تیزر نماید .

در صورتی که تصویر  ارسالی شما نیاز به ویرایش داشته باشد ، هزینه ویرایش تصویر در زمان تسویه حساب  نهایی به لینک تسویه  شما اضافه خواهد شد .

سفارش تیزر

 

هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید

تاثیر تبلیغات ویدیویی بر کسب و کار

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید