تیزر کوتاه انیمیشنی : قیمت : 200 هزار تومان

تیزر کوتاه انیمیشنی

 

کد تیزر : 8080

توضیحات تیزر

 

در ساخت این تیزر کوتاه انیمیشنی ( آرم استیشن )  مفهومی تلاش شده است تا برند معرفی شده ارزشمندسازی شود . این آرم استیشن در سبک دوبعدی و تخت طراحی شده است .

سادگی عناصر موجود در این تیزر کوتاه انیمیشنی ( آرم استیشن )  ، به خاطر ترکیب گذاری در مفهوم آن است و این تیزر کوتاه ، خاص بودن برند شما را به نمایش می گذارد

با جایگزین نمودن لوگو یا عنوان خود به راحتی میتوانید از این آرم استیشن انیمیشنی بهره ببرید و از آن برای تبلیغات خود در فضای مجازی و همچنین به عنوان intro ( ورودی ) یا ending ( پایان ) فیلم و کلیپ های مجموعه خود استفاده نمایید .

 

موارد مصرف آرم استیشن ( لوگو موشن ) :

این نوع از تیزر تبلیغاتی که در زمان کوتاهی به معرفی شرکت ، محصول ، کالا و یا خدمات می پردازد آرم استیشن ( لوگو موشن ) گقته می شود و به نوعی می توان از آن به عنوان کارت ویزیت متحرک یا کارت ویزیت دیجیتالی یاد کرد ، در حال حاضر بسیار مناسب استفاده در فضاهای مجازی مانند صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و … یا استفاده در کانال های تلگرامی است . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی و یا ویدیویی است .

 

چند تا لوگو موشن جذاب هم اینجا داریم

 

ویژگی های تیزر

 

حداکثر کیفیت تیزر کوتاه انیمیشنی :

امکان سفارش تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی برای ساخت تیزر کوتاه انیمیشنی :

  • جایگزینی لوگو و اطلاعات شما در انتهای تیزر

راهنمای ساخت آرم استیشن انیمیشنی برای ساخت تیزر کوتاه انیمیشنی :

در نسخه های نمونه ، واتر مارک تصویری ( مشخصات تیزردان ) وجود دارد که در نسخه های تحویلی حذف می شوند

سفارش تیزر

 

هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید

تاثیر تبلیغات ویدیویی بر کسب و کار

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید