تیزر تبلیغاتی معرفی کلینیک تخصصی : قیمت : 800 هزار تومان

تیزر تبلیغاتی معرفی کلینیک تخصصی

 

 کد تیزر : 8085

توضیحات تیزر

 

تیزر تبلیغاتی معرفی کلینیک تخصصی ، جهت معرفی کلینیک های تخصصی پزشکی ، درمانی ، سلامت ، پوست و زیبایی و بیمارستان ها ، می تواند استفاده شود . این تیزر یک پکیج کامل برای معرفی بخش های مختلف یک مجموعه می باشد . این بخش ها میتواند شامل معرفی متخصصین ، تجهیزات ، بخش های مختلف یک مجموعه ، ویژگی ها ، راه های ارتباطی و … باشد . بنا به نیاز سفارش دهنده ممکن است بخش هایی از تیزر تبلیغاتی معرفی کلینیک تخصصی حذف و یا بخش هایی اضافه گردند .

ساختار این تیزر به گونه ای است که می توانید با تغییر متن ها و تصاویر و یا کم و اضافه نمودن برخی بخش ها به راحتی مجموعه خود را به زیباترین و موثر ترین روش معرفی نمایید .

 

موارد استفاده پیشنهادی ما برای تیزر تبلیغاتی معرفی کلینیک تخصصی :

مناسب پخش در صدا و سیما ، فضاهای مجازی ، صفحات اینترنتی ، نمایشگاهی ، تلویزیون های شهری ، سالن های انتظار و فضای مجازی است ، از این تیزر تبلیغاتی به عنوان میان برنامه و همچنین آنونس برنامه های تلویزیونی مرتبط با پزشکی نیز می توان استفاده نمود .

 

یک نمونه دیگه از تیزرهای تبلیغاتی پزشکی و بیمارستانی رو می تونی اینجا ببینی

 

ویژگی های تیزر

 

حداکثر کیفیت :

امکان سفارش تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی تیزر تبلیغاتی معرفی کلینیک تخصصی :

    • تغییر متن و فونت نوشته ها
    • تغییر تصاویر با تصاویر یا ویدئوهای ارسالی شما
    • تغییر رنگ نوشته ها
    • جای گذاری لوگو شما
    • امکان تغییر موسیقی $

    راهنمای ساخت تیزر معرفی کتاب و مجله :

    $ = آیتم های دارای این نماد در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

سفارش تیزر

 

هم اکنون می توانید با چند گام ساده این تیزر تبلیغاتی زیبا را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید

تاثیر تبلیغات ویدیویی بر کسب و کار

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید