آرم استیشن قدرت نمایی با الکتریسیته : قیمت 400 هزار تومان

ساخت آرم استیشن قدرت نمایی با الکتریسیته

 

کد تیزر : 8034

این آرم استیشن سه بعدی زیبا با مضمون قدرت  با استفاده از المان الکتریسیته می باشد به پیشنهاد تیزردان مناسب برندهای صنعتی است ، مناسب فضاهای مجازی ، تلویزیون های شهری و صدا و سیما است ، میتوان از این آرم استیشن به عنوان میان برنامه برنامه های تلویزیونی  نیز استفاده نمود .

موارد مصرف آرم استیشن :

این نوع از تیزر که در زمان کوتاهی به معرفی شرکت ، محصول ، کالا و یا خدمات می پردازد آرم استیشن ( لوگو موشن ) گقته می شود و به نوعی می توان از آن به عنوان کارت ویزیت متحرک یا کارت ویزیت دیجیتالی یاد کرد ، در حال حاضر بسیار مناسب استفاده در فضاهای مجازی مانند صفحات شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام ، فیسبوک و …  یا استفاده در کانال های تلگرامی است . اما استفاده اصلی آرم استیشن برای ورودی کلیپ ها و تیزر ها و وله های برنامه تلویزیونی است .

 

برای داشتن یک آرم استیشن خاص اینجا کلیک کنید 

 

حداکثر کیفیت ساخت آرم استیشن قدرت نمایی با الکتریسیته :

امکان سفارش  تا کیفیت فول اچ دی

امکانات شخصی سازی آرم استیشن قدرت نمایی با الکتریسیته :

  • تغییر نوشته و فونت یا جایگزینی لوگوی شما به جای نوشته
  • حذف دود محیط
  • تغییر رنگ الکتریسیته
  • تغییر ابعاد تصویر برای فضاهایی مانند اینستاگرام و شبکه های مجازی مثلا قاب مربع $
  • تغییر موسیقی و یا افکت گذاری صوتی

راهنما

$ = آیتم های دارای این آیتم در این تیزر شامل هزینه اضافی می باشد به همین منظور می توانید درخواست تغییرات خود را به آی دی teaserdan_ir تگرام ارسال نمایید تا بررسی و میزان هزینه به شما اطلاع داده شود .

درصورتی که سوالی برایتان پیش آمده ابتدا سوالات متداول را مشاهده نمایید و برای آگاهی کامل از شیوه سفارش در تیزردان برگه شرایط را ملاحظه فرمایید
هم اکنون می توانید با چند گام ساده این آرم استیشن را برای خود شخصی سازی و سفارش دهید